Menu

Auta poleasingowe – używane i z gwarancją!

Luty 5, 2018 - Uncategorized
Auta poleasingowe – używane i z gwarancją!

 
Chcesz kupić auto używane, które będzie w świetnym stanie? W takim przypadku warto zwrócić uwagę na samochody poleasingowe, które są obecnie oferowane w wielu salonach na terenie całej Polski.
 
Samochody po leasingu wcale nie są mocno zużyte – chociaż niektóre mają na liczniku więcej kilometrów, to jednak ich niewątpliwą zaletą jest to, że możemy łatwo sprawdzić ich stan techniczny oraz historię. Gdy obawiasz się, że zostaniesz oszukany podczas transakcji, samochody poleasingowe osobowe mogą być strzałem w dziesiątkę!
 
Zalety samochodów poleasingowych:

pochodzą z nowszych roczników
mają atrakcyjne wyposażenie
posiadają znaną historię serwisową
są serwisowane w ASO marek
możemy otrzymać na nie gwarancję – niektóre mają nadal gwarancje producenta
pochodzą głównie z krajowej dystrybucji

 
Oczywiście, to tylko niektóre zalety związane z zakupieniem samochodu używanego pochodzącego z leasingu, ponieważ jest ich jeszcze więcej. Warto wskazać, że sprzedający wychodzą naprzeciwko potrzebom klientów i oferują im dodatkowe udogodnienia, na przykład w salonie możemy od razu wykupić polisę ubezpieczeniową, możemy oddać swoje auto w rozliczeniu, możemy też skorzystać z różnych form finansowania – kredyt samochodowy, ponowny leasing.
 
Gdzie możemy kupić samochody poleasingowe osobowe?
Jeśli także zainteresowały cię samochody poleasingowe osobowe, ze znalezieniem tego odpowiedniego nie będziesz mieć większych trudności. Dzisiaj zainteresowanie tymi pojazdami jest coraz większe, dlatego możemy łatwo kupić je w różnych salonach – głównie są to salony dealerskie marek, a także salony skupione na sprzedaży pojazdów poleasingowych.
 
Niekiedy auta poleasingowe możemy znaleźć również na aukcjach organizowanych przez firmy poleasingowe – informacje na ich temat dostępne są na stronach internetowych firm leasingowych.
 
Zatem wtedy, gdy chcesz kupić auto z udokumentowanym przebiegiem, z pełną historią serwisową, a także z dodatkowymi udogodnieniami, pomyśl o pojazdach poleasingowych. To może być strzał w dziesiątkę!